filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Nagrody im. Jana Machulskiego
2011
http://www.janmachulski.pl
Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego
Najlepszy film
wygrane
Twist & Blood
(2010)
Kuba Czekaj
Najlepsza aktorka
wygrane
[Julia Kijowska]
Julia Kijowska
jako Marta Sobczak w filmie
Jutro mnie tu nie będzie
(2010)
nominacje
Iwona Bielska
Nędza
(2010)
Michalina Rodak
Ogrodzenie
(2009)
Karolina Chapko
,
Paulina Chapko
Polska nowela filmowa
(2009)
Mirosława Lombardo
Pomiędzy
(2009)
Emilia Stachurska
Twist & Blood
(2010)
Najlepszy aktor
wygrane
[Grzegorz Mielczarek]
Grzegorz Mielczarek
jako Piotr w filmie
Brzydkie słowa
(2009)
nominacje
Przemysław Bluszcz
Ciemnego pokoju nie trzeba się bać
(2009)
Maciej Nawrocki
Noc życia
(2010)
James Fordham
Twist & Blood
(2010)
Najlepszy reżyser
wygrane
[Kuba Czekaj]
Kuba Czekaj
Twist & Blood
(2010)
nominacje
Marcin Maziarzewski
Brzydkie słowa
(2009)
Kuba Czekaj
Ciemnego pokoju nie trzeba się bać
(2009)
Bartosz Warwas
MC. Człowiek z winylu
(2010)
Tomasz Matuszczak
Ogrodzenie
(2009)
Paweł Jóźwiak-Rodan
Osiem9
(2010)
Krzysztof Szot
Wyłączność
(2009)
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Ciemnego pokoju nie trzeba się bać
(2009)
Adam Palenta
Jedenastolatka przygotowuje piosenkę na akademię z okazji dnia ojca. Aby dobrze opisać swoje uczucia, zaczyna bacznie obserwować tatę.
nominacje
Brzydkie słowa
(2009)
Weronika Bilska
Hanoi - Warszawa
(2009)
Andrzej Wojciechowski
MC. Człowiek z winylu
(2010)
Marcin Władyniak
,
Ernest Wilczyński
Triathlon
(2007)
Marcin Władyniak
Urodziny
(2010)
Ita Zbroniec-Zajt
Wyłączność
(2009)
Kacper Fertacz
Najlepszy film animowany
wygrane
Wujek
(2008)
Maciej Sznabel
nominacje
Protozoa
(2010)
Anita Kwiatkowska-Naqvi
Teza
(2009)
Tomasz Cechowski
The Box
(2009)
Szymon Erdmański
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Szczęściarze
(2009)
Tomasz Wolski
nominacje
10 lat do Nashville
(2009)
Katarzyna Trzaska
Mama, Tata, Bóg i Szatan
(2008)
Paweł Jóźwiak-Rodan
Miodowy miesiąc
(2009)
Grzegorz Krawiec
Spacer z przewodnikiem
(2009)
Maciej Cendrowski
Takie życie...
(2010)
Daniel Zieliński
W drodze
(2008)
Paweł Wysoczański
Najlepszy montaż
wygrane
Ciemnego pokoju nie trzeba się bać
(2009)
Daniel Gąsiorowski
Jedenastolatka przygotowuje piosenkę na akademię z okazji dnia ojca. Aby dobrze opisać swoje uczucia, zaczyna bacznie obserwować tatę.
nominacje
Brzydkie słowa
(2009)
Przemysław Chruścielewski
Moja biedna głowa
(2009)
Marcin Konarzewski
Osiem9
(2010)
Rafał Stós
Triathlon
(2007)
Cecylia Pazura
Najlepszy scenariusz
wygrane
Ciemnego pokoju nie trzeba się bać
(2009)
Kuba Czekaj
Jedenastolatka przygotowuje piosenkę na akademię z okazji dnia ojca. Aby dobrze opisać swoje uczucia, zaczyna bacznie obserwować tatę.
nominacje
Osiem9
(2010)
Paweł Jóźwiak-Rodan
,
Łukasz Ludkowski
Pobaw się ze mną
(2010)
Piotr Sułkowski
Real
(2009)
Rafał Samusik
Twist & Blood
(2010)
Kuba Czekaj
Wyłączność
(2009)
Krzysztof Szot
Wyróżnieni w roku 2011
Ciemnego pokoju nie trzeba się bać
(
3/5
)
Twist & Blood
(
2/5
)
Brzydkie słowa
(
1/4
)
Szczęściarze
(
1/1
)
Wujek
(
1/1
)
Jutro mnie tu nie będzie
(
1/1
)
Wyłączność
(
0/3
)
Osiem9
(
0/3
)
Triathlon
(
0/2
)
MC. Człowiek z winylu
(
0/2
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.